MENÜ

Rüyada Gözaltına Alınmak

Rüyada gözaltına alındığınızı görmek ne demek, ne anlama gelir?  Rüyanızın detaylı anlamını yazımızda okuyabilirsiniz.

Bir kimse rüyasında polisler tarafından gözaltına alındığını görmüş ise, yakın bir zamanda kendisine yarar sağlayacağı bir olaya karışacağına ve güzel amel işleyeceğine tabir edilir. Rüyada birileri tarafından evinizde gözaltında bulunduğunuzu görmeniz, işlerinizin açılacağına ve hayırlı işler yapacağınıza işarettir. Sizi gözaltına alan kişilerin yüzleri gülüyor ise rüya hayra, kötü ve çirkin iseler, şerre yorumlanır. Göz korumak ve koruyucu manasına gelir. Bu nedenledir ki rüya sahibi sizi göz hapsinde tutan kişilerin hal ve tavırlarına göre bu rüyayı tabir edebilir.

Rüyanızın anlamını okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

One thought on “Rüyada Gözaltına Alınmak”
  • Sevinc

    Ruyamda cinayet islemisim ama nedenislemisim kimi oldurmusum bilmiyorum birden polisler pasti evi ve beni tutukladilar amma sonra kendimi evde buldum 😞polisler beni birakmis ailem ise polislerepara verecekdi herkesin yuzu guluyordu bende dusunuyordum ben kurtulacagm amma o öldü😞hickimse bana kizmiyordu.acaca yorumu nedir ?

Yorum Ekle