MENÜ

Rüyada Eşya Görmek

Rüyada eşya görmek ne demek, ne anlama gelir? Rüyanızın detaylı tabirini yazımızda okuyabilirsiniz.

Rüyada eşya görmek; rüya sahibinin hayatının geneli ama en çok da ev yaşantısı olarak değerlendirilir. Ev içindeki alışkanlıklara, kurallara, geçime ve aile bireylerinin bir birleriyle olan ilişkilerine tabir edilir. Eşya görmek, rüya sahibinin işine de yorulur. Kişinin evini geçindirmek ve evinin eksiklerini gidermek için daha fazla para kazanma ihtiyacında olduğuna ve gelirini nasıl yükselteceğine dair düşünceler taşıdığına delalet eder. Bu rüya hem iş hem de ev hayatına yorulur.

Rüyada eşya taşımak; rüya sahibinin gerek düşünce de gerekse mekanda yapacağı yenilik anlamına gelir. Kişinin düşüncelerinde, inanışında ve doğrularında bazı değişiklikler olacağına delalet ederken aynı zamanda yeni bir işe gireceğine ya da yeni bir eve taşınacağına delalet eder.

Eşya toplamak; dünya malı elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin yeni atılımlar yaparak, elde ettiği sermaye ile daha fazla toprak ya da gayrimenkul sahibi olması anlamına gelir.

Eşya kaybetmek; rüya sahibinin maddi zarara uğramasına delalet eder. Kişi, sonuçlarını hiç hesap etmeden yapacağı bir iş nedeni ile büyük bir kayba uğrayacak, varını yoğunu kaybedecek ve neredeyse iflasın eşiğine gelecek demektir.

Eşya değiştirmek; rüyasında eşyalarını değiştirdiğini gören kişinin rüyası, hayatında bazı güzel değişiklikler olacağına ve kendisi için hayır bulacağı ve karlı çıkacağı işlere gireceğine delalet eder.

Eşya satmak; daha iyisi ve güzeli için rüya sahibinin elinde olan bazı şeyleri gözden çıkarmasına işaret eder. Bunlar maddi değeri yüksek olan şeylerdir ve daha değerlisine sahip olmak için rüya sahibi tarafından gözden çıkarılacak demektir.

Eşya çaldırmak; rüya sahibinin önce üzülmesine fakat sonra da büyük bir mutluluk yaşamasına delalet eder.

Rüyada eşya görmek ile ilgili tabiri okudunuz. Unutmayınız ki görülen her rüya gelecekten haber vermeyebilir. Rüyanızı bir bütün olarak değerlendirip, görmüş olduğunuz diğer nesnelerin anlamlarını da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Ekle