MENÜ

Rüyanızı Yazınız

Rüyanızı bize iletebilirsiniz…

3 thoughts on “Rüyanızı Yazınız”
  • Esra T.

    Gece yatmadan önce bir duada bulundum sonra uyudum ve rüyamda bir magazadayım. Annemin gelmesini bekliyorum o sırada kolyelerin olduğu reyona gittim ve kolyelere bakıyorum kolyelerin de hepsi altın ve kimisinin üzerinde arapca ALLAH yazıyor kimisinde de arapca dua. Sonra aşağı kata inip konuşmam gerek yetkililerle bir iş icin ama çekiniyorum gitmiyorum.

  • Fatma Kut

    Benim cok sevdiğim bir sevgilim vardı o da beni seviyordu ama eskiden hayatımda olan bir insan yalan şeyler anlatmış ve bu yüzden ayrıldık bana inanmadı konuşmama bile izin vermedi. Bu gece de rüyamda iki tane yatak olan bir oda gördüm benden baska birileri daha vardı odada kim hatirlamıyorum. Yatakların birinin üzerinde fenerbahçe forması üzerinde sevdiğim kişinin adı yazıyordu diğerinin üzerinde beşiktaş forması vardı. Ben gittim fenerbahçe formasını elime alıp kokusunu içime çektim gözlerim doldu özlem hissettim ama ondan sonra diger yatağa geçip beşiktaş formasının yanında uyudum sonra sevdigim çocuk içeri girdi yaninda bir arkadaşı vardı beni uyurken gördü ablamda yanımda saçımı okşuyordu baktı baktı gitti. Ben onun beni görünce özlem sevgi hissettigini hissettim kalbimde ablama da sordum nasıl baktı bana diye farklı baktı dedi daha sonra ablamda yanımdan gitti ben de beşiktaş formasını elime alarak uyudum. Sevdiğim çocuk fanatik fenerbahçeliydi bu arada .

  • C. Şen

    Rüyamda tanımadığım bir kadını daha önce görmüş olduğum birisine benzettim ve önümden bir atv ile geçerken telefonu düştü ve cami kırıldı bende hemen motora binip telefonu peşinden götürdüm bir bayan kuaförün önünde durdu benim benzettiğim kadın değildi biraz daha olgun güzel bir bayandı ve teşekkür etti ben motoruma bindim ve kontağı çevirdiğim de anahtarı kırıldı.

Yorum Ekle