Tükürmek

Eğer bir kimse tükürüğünün kuruduğunu görürse kendi yaşıtı olan birinin yaptığı işlere özenir ve oakley outlet onları yapmak ister fakat bunu Cheap Football Jerseys yapmakta ray bans sale zorlanır ve sözü az itibar görür şeklinde yorumlanabilir. Ağzından <a href="http://www.cheap-raybans-sunglasses.com/" valer target=”_blank”>ray bans fake ray bans sale tükürük çıktığını görmek söylediği batıl sözlere cheap oakleys inanılmadığına ve o kişinin Cheap Jerseys from china yalan sözlerine yorumlanabilir.
Tükürük kişinin malı ve gücüdür. Eğer bir kimse bir yere tükürdüğünü cheap oakleys sunglasses görürse o kişi bir arazi veya akar satın alır. Ağaç üstüne tükürdüğünü gören kimse verdiği sözden döner veya yeminini bozar. Bir kişi üzerine fake oakleys tükürmek ise o kişiye Blog atılacak iftiraya işaret edebilir. Tükürüğü sıcak görmek uzun ömre, cheap nfl jerseys soğuk görmek ise ölüme işaret edebilir. Ağızda tükürüğün kuruması yoksulluktur.
Tükürük söz, ilim veya malda ziyadeliktir. fake oakleys Bazen tükürük rahatlığa, bazen de sıhhat veya hastalığa işarettir. Tükürüğün değiştiğini görmesi, NBA Jerseys Cheap ahlakında olacak bozukluğa, tükürüğün kesildiğini görmesi ise rahatının bozulacağına ve evladığını yitireceğine yorumlanabilir.
Çok fazla tükürük görmek hüzün, keder ve wholesale jerseys sıkıntıdır. Kendisini tükürür vaziyette görmek bu ağızdan çıkacak kötü söze yorumlanır. Tükürüğünde kan vaya balgam olursa, hiện kendisine helal olmayan bir söz konuşur. İnsan yüzüne tükürmek dinde cheap oakleys caiz olmayan bir söz söyler.
 

cheap ray bans

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir