Toprak Görmek

Rüyada toprak görmek bazen hayvanlara, dünyaya ve dünyada yaşayan mahluklara işaret edebilir. Toprak görmek yoksul kimseye, ölüye ve mezara da işaret edebilir. Bir kimse bir kazıp oradan toprak çıkardığını görmesi hasta ise veya yanında hasta olan biri varsa o yer onların kabri olur şeklinde yorumlamabilir. Yolcu olan birinin kazdığı yer onun yolculuğuna, kazdığı toprak da kazanacağı mala işaret edebilir.
Bazı rüya yorumcuları toprak görmeği mal talep etmeye yorumlarlar. Toprağı biriktirirse veya yerse mal biriktirir ve eline mal geçer. Toprak başkasınınsa malda başkasına geçer. Topraktan birşey yüklenmek yüklendiği kadar menfaata uğramaya işaret eder. Toprağı kendi han ve dükkanından biriktirirse bu kişi geçiminden artırarak mal biriktirir. hockey jerseys Avucuna toprak doldurup yürümek ise eline geçecek mala yorumlanır. Bir kimse evinin bacasından toprak süpürdüğünü ve dışarı Wholesale NFL Jerseys attığını cheap jerseys görürse, hanımının malı gider. Gökten çok olmamak üzere toprak yağdığını görmek hayırdır ve bu rüyanın bir zararı yoktur.
Eğer bir kimse evinin yıkıldığını ve toz toprağın kendisine değidiğini görürse mirastan mal alır. Toprağı more(vandut) başının üzerine koyduysa Fake Oakleys kötü bir yolla eline mal geçer. Bir kimse üzerine, başına, gözüne toprak serptiğini görürse mal talep etmesine yorumlanabilir.
Gökten yağan toprak çok oakley outlet olursa gelecek azapla tabir ray ban sunglasses edilebilir. Bir kimse dükkanını süpürüp toprağı dışarı çıkardığını görmesi bir yerden bir yere göç etmeye fake ray bans yorumlanabilir.
<span style="font-size: <a Foragido href=”https://www.WholesaleJerseysCheapJerseys.com/” target=”_blank”>hockey jerseys 14px”>Toprak insanın ömrü ve hayatıdır. Toprak Wholesale NFL Jerseys rızka, cheap oakleys sunglasses açlık ve yardıma da işaret eder. Temiz ve parlak bir cheap nfl jerseys toprak üzerinde oturmak saadet ve yardıma yorumlanabilir. Toprak görmek ve teyemmüm gerektiren çetin bir yolculuğa yorumlanır. Toprak ihtiyaçların giderilmesine ve vaadin yerine getirilmesine cheap nfl jerseys delalet eder. Servet sahibi kimse malının yanında ve üzerinde wholesale jerseys toprak olduğunu görürse malı helak olur.
 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir