Tırnak Görmek

Eğer bir kimse davar tırnağını görmüşse bu rüya ilme ve ilmin eserine tabi olmaya yorumlanabilir. Davar tırnağı bir yerde kendisi için cheap nhl jerseys bir fayda sağlamayacak bir yere göç etmeye işaret edebilir. Davar tırnağı doğru durmayan bir kimse için dinginliğe hidayete ermeye yorumlanabilir. Hayvanları görmeden ev içinde davar tırnağı olduğunu görmek ve bunların cheap jerseys seslerini duymak ise yağmurdan sonra oluşacak sele delalet edebilir. Tırnak görmek düşmana karşı kazanılan zafere yorumlanır. Tırnağın uzun olduğunu görmek ise rızkın artmasına yorumlanabilir.

Bazen görülen tırnağın uzunluğu, Sünnet-i Seniyyeyi terk etmeye de yorumlanır. Tırnak kişinin gücü ve kuvvetidir. Bundan dolayı bir kimse tırnağını kırılacak kadar uzadığını görmüşse bu cheap nhl jerseys rüya o kişinin gücünün ve malının artmasına, düşmanına karşı kullanacağı aleti ray ban sunglasses bulmaya yorumlanabilir.

Şayet bir kimse tırnağının olmadığını görmüşse bu kişi gücünü yitirir. Tırnağını normal uzunlukta olup kestiğini gören kimse Peygamberin Sünnetine her zaman uyar. Tırnağın olması gerekenden fazla cheap authentic jerseys 2016, uzunluğu ise bu o kişinin ayıbı ve kusuru olarak yorumlanabilir.

Eğer bir kimse tırnağının düşmanınkinden daha uzun olduğunu görmüşse bu kişi düşmanına karşı zafer kazanır şeklinde yorumlanabilir. Bazen de tırnağının düştüğünü görmek o kişi malından zarar eder ve işini icra hockey jerseys etmekten aciz kalır. Tırnak kesmek Sünnet-i Seniyyeye uymaktır veya birine borç para vermek suretiyle malının 体育の日 kendisinden çıkmasına yorumlanır. Eğer Görmek tırnak boyalı veya oakley outlet kınalı ise borç verilen şey altındır. Tırnağın beyazlığı hafız olan kişiye ve o kişinin anlayışlı bir insan olmasına yorumlanır. Tırnaklarını ray ban sunglasses normal görmesi o kişinin dinde ve dünyada yapacağı iyiliğe yorumlanır.

Eğer bir kimse kendisini tırnaklarıyla uğraşı halde görmüşse bu o kişinin <a href="http://www.cheapraybans2013.com/" Cheap Jerseys target=”_blank”>fake ray ban sunglasses dünyada hile yapmasına yorumlanır. Tırnakların uzun olması ve güzel olması mala, düşmana karşı koyabilmek için silaha, düşmanın şerrinde korunmak için yaptığı Cheap NFL Jerseys araştırmaya yorumlanabilir. Rüyada tırnaklarını Wholesale Jerseys kestiğini gören bir cheap oakley sunglasses kimse sadaka-ı fitresini verir.

Eğer bir kimse tırnaklarını eksik veya derisinden çıkarılmış veya kırılmış olduğunu görmüşse bu o wholesale Jerseys kişinin servetinin gitmesine ve dünyada gücünün gitmesine yorumlanır. Tırnağını yırtıcı kuş tırnağı gibi olduğunu gören kişi savaşta ise düşmanına galip gelir. Tırnağın yok olduğunu gören kimse iflas fake oakleys eder ve gücünü itibarını yitirir. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir