Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek hain bir hırsız olarak da yorumlanabilir. Kötü kalpli, zalim tüccara cheap oakley sunglasses oakley sunglasses da işaret edebilir. Eğer bir kimse Cheap Jerseys timsahın kendisini denize çekerek boğduğunu cheap oakleys görürse o kimse polisin eline düşer ve polis onun Средневековья bütün Wholesale Jerseys jordan sale mal varlığına el koyar şeklinde de yorumlanabilir. Şayet timsahtan kurtulmuşsa bu kişi polisten de kurtulur. 

Timsah açúcar cheap ray bans rüyaları genelde cheap nhl jerseys günah olan şeylere, haram mala, korkuya ve haram yoldan elde edilen <a Karin href=”http://www.cheapnfljerseysx.com/” target=”_blank”>Cheap NFL Jerseys kazanca yorumlanabilir. Timsah rüyaları hayırlı değildir. cheap jerseys Bazen timsah Wholesale Jerseys görmek alçak ve kötü olan düşmana da yorumlanabilir. Timsahı karada görmekte de wholesale Jerseys bir hayır custom jerseys yoktur.

Timsahı sudan karaya çektiğini gören bir kimse düşmanına ve borçlusuna galip gelerek istediği şeyleri alır. Timsahın etinden, derisinden ve yağından bir şeye sahip olduğunu <a ray bans sale href=”http://www.nfljerseysshow.com/” target=”_blank”>Cheap nfl jerseys görürse sahip olduğu miktar kadar düşmanının malından elde eder.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir