Tilavet Secdesi

Bir kimse Sure-i Cheap Cheap NFL Jerseys China Oakleys A’rafta bulunan サーバーの引越し、その他もろもろ secde ayetini okuyup secde ettiğini görürse, bu rüya iyilik yapmaya kötülükten Wholesale Jerseys kaçınmaya yorumlanabilir. Secde ayeti okuyarak secdeye giden kimse, Allah yolunda Allah’a kulluk yapmaya devam eder. Eğer İsra suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde ettiğini görmek ise Allah korkusundan dolayı O’nu daha çok zikreder.

Yine Meryem Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde ettiğini gören dünyada bolluk ve berekete, ahirette ise yükselmeye nail olur.

Eğer bir kimse Hacc Suresi’ndeki secde Cheap Jerseys ayetini okuyarak secde ettiğini görmüşse, bulunduğu kötü ortam sebebiyle nasihatla uyarılmasına, ikinci secdeyi okuyarak secde ettiğini görmek ise itiaata teşvik etmeye ve iyilikle Allah’a yaklaşmaya yorumlanabilir. Furkan Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde cheap oakleys sunglasses ettiğini gören kimse, yaptığı ibadetten bıkmaya, masiyete yönelmeye, hata yapan kimsenin hockey jerseys Allah-u Teala hakkında hüsn-i zannına ve gönülden tasdik ederek inanmaktır.

Yine Neml Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde etmek, isminin yüceliğine ve sonradan çıkarılan değişik yargılar ve ilkeler uyduran kimselerin yanında iyilikle ünlenmeye ve cihad sahibi kimselerin yanında sözünün  geçerli olmasına, doğruluğuna ve ahlaka ve törelere uygun cheap jerseys olmayan cheap ray bans söz söylenmesine işaret eder.

Eğer “Elif, lam, mim” oakley sunglasses cheap ray bans Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde ettiğini gören kimse, Allah-u Teala’ya (C.C) imana ve onun ray ban outlet indinde olan şeylerden korkmaya ve Allah’ın (C.C) onun üstünlüğünde tövbe etmeye ve Бруклину namaza delalet eder. Sad Suresi’ndeki secde ayetini okuyarak secde ettiğini gören kimse Allah yoluna döner ve O’na kulluk eder, şükrünü yerinde getiremeyeceği nimete nail olur.

Fussilet Suresi’ndeki olan secde ayetini okuyup secde ettiğini gören kimse, Allah-u Teala’nın ve emir ve yasakalrını yerine getirmeye işaret cheap ray bans eder.

Necm Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde ettiğini gören, asi ray ban sunglasses bir kimse ise tövbe etmeye ve fake oakleys kötü durumlardan kurtulmaya ve Allah-u Teala’ya (C.C) ibadet etmeye işaret eder. İnşikak Suresi’ndeki secde ayetini okuyup secde etmek de, günah işlemekten korkmaya işaret eder. İkra Suresi’ndeki secde ayetini cheap nfl jerseys okuyup secde eden kimse, e işlediği günahlardan dolayı tövbe etmesine, günah işlemekten kaçınmasına ve cehenneme sokacak fiilerden kaçınmasına yorumlanabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir