Terzi Görmek

Rüyada Terzi Görmek;

Bazen terzi görmek bir şeyi yerine getirmeye cheap nhl jerseys çalışan Cheap NFL Jerseys kişiye cheap jerseys veya işlediği işten pişmanlık duyan kimseye işaret edebilir. Eğer terzinin kendisi için bir custom jerseys şey diktiğini görürse bu o kişinin Products dininin güzelliğine delalet edebilir. Eğer bir şeyi dikiş bilmediği halde bir şey dikmeye çalıştığını görürse toplanması zor olan dağınık Meleğini işleri bir araya toplamaya işaret edebilir. 

Rüyada kadın için bir elbise diktiğini gören kişiye sıkıntı isabet eder. Yırtık, sökük bir elbise görmek iyilik ve sevab yapmaya cheap oakleys veya hastalıklardan şifa bulmaya yorumlanabilir.

Şayet bir kimse Wholesale NFL Jerseys hanımının elbisesini yırtıp avret yerinin açıldığını görürse ve kendisi cheap nfl jerseys oraya dikiş yamalayarak örtmeye çalışırsa o kimse cheap jordan sale jerseys hanımına kötü bir sözde bulunur ancak Wholesale NFL Jerseys daha sonra özür diler. Eğer bir kimse yırtık olan bir elbisesini yamaladığını görürse o kimse akrabalarına karşı düşman olur ve kötü kişilerle arkadaşlık yapar. Bazı Curso rüya yorumcuları sökük ve yırtığı dikmek günah <a oakley outlet href=”https://www.cheapoakleysunglassesbuy.com/” target=”_blank”>cheap oakleys olan şeyden dönmeye yorumlarlar. Bazıları da iyimser ve hak sahibi olan fake oakleys kişi ile helal almaksızın batıl cheap jordan cheap oakleys olan bir şey ile özür dilemektir derler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir