Tepe Görmek

Eğer bir kimse yüksek bir tepede olduğunu ray importação bans sale ve ele tepenin çevresinde yeşillik cheap nba jerseys olduğunu görürse bu yeşillik kişinin kuvvetinei Streaming dinine bağlılığa veya insanlara güzel ve hoş davranmaya Fake Oakleys yorumlanabilir. Bu kişi gördüğü yüksek tepe ile beraber dünya mallarına da ait olan şeyler de varsa, durduğu tepe üzerinde kişinin yapacağı cheap jerseys binaya yorumlanabilir. 

Eğer kendisini küçük bir tepe üzerinde olduğunu <a fake oakleys href=”https://www.cheapjerseyswholesalejerseys.com/” target=”_blank”>hockey jerseys görürse rüyayı gören kişi kaygılandığı ve fake oakleys endişe duyduğu şeylerden kurtulur. Bir tepe üzerinde çıktığını gören kimse wholesale nfl jerseys dindar olan bir kimseye reis olur.

Eğer zirvede olduğunu gören bir kimse; saltanata ve liderliğe yine bu kişinin malı artarak dünyada rütbe ve şarefe nail olur.

Yüksek bir tepeden aşağı indiğini gören kimse cheap oakleys endişe duyduğu, sıkıntılı ve zor günler geçirmeye başlar. Yüksek tepe ve yerler, yüce ve saltanak sahibi kimseye yorumlanabilir. Bazen de yüksek tepeler güzel ve hayırlı mertebeye ve güzel bir arabaya yorumlanabilir.

Şayet bir kimse kendini yüksek bir tepe veya yüksek bir şey üzerinde olduğunu görürse bu o kimsenin mezarı ve tabutudur. Eğer bu kimse evlenmeyi isteyen biriyse, fake ray bans cheap oakley sunglasses gördüğü yerin yüksekliği, toprağın bolluğu ve arazinin genişliği ray bans sale nisbetinde zengin, hoşgörülü ve kendisine layık olan bir kadınla evlenir.

Kendini yüksek bir tepede olduğunu ve ezan okuduğunu gören kişi mülke nail olur. Bir kimse yüksek ve düz arazisi olan bir tepeyi görürse o düzlük arazinin genişliği cheap ray bans nisbetinde insanlar arasında şöhreti yaygın bir kimseye Cheap Oakleys işaret eder. Küçük bir tepe üzeriden oturduğunu gören oakley outlet kişi için bu rüya derecedir. Eğer o tepe çöplük yeri ise o çöplük kendisinde her türlü şey barındıran dünyadır. Bazen tepe kadına da işaret edebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir