Parmak Görmek

Sağ elin parmakları başparmaktan başlamak üzere beş fake oakleys vakit namazı, sol elin parmakları kardeş çocuklarını temsil eder. Parmakları birleştirdiğini görmek kardeş çocuklarının bir araya gelmesine işarettir. El veya ayak parmaklarında eğrilik görmek işlerdeki terslik ve aksiliğe işarettir. Rüyasında parmak gören kişinin bir oğlu Cheap Jerseys olur. Parmaklarını gerdiğini gören kişi servete kavuşur. Görülen parmakların biçimleri iyi ise işler yolunda gidecek demektir. 

Rüyada parmakları birbirine geçirmek; akrabaya, alışverişte uyuma, bazen de, rüya sahibinin geçimi hockey jerseys için cheap football jerseys çalışmayıp boş vakit geçirmesine yahut oakley outlet namazını terk etmesine delalet edebilir. Cheap mlb Jerseys Parmakları birbirine cheap nba jerseys geçirmek, yakınları tarafından bir sıkıntılı durum Cheap Jerseys yaşar. Bazen de, arzuların gerçekleşmesine yorumlanabilir.

Rüyada bir kimse em parmağında bir çıban çıktığını görürse, bu rüya ilim ve irfan, söz Exportações aktarmaya ve karı Cheap NFL Jerseys koca arasını cheap jerseys ayırmaya çalışan kimseye yorumlanabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir