Ölü Üzerine Ağlamak

Rüyada ölü üzerine feryat ederek ağlamak ve bu ağlamayı dinlemek, kötü ve pis kokuya ve bu pis yeri açmaya işaret edebilir. Bazen de feryat ederek ağlayan kadının sesini dinlemek, davul, zurna ve müzik aletleriyle yapılacak düğüne işaret edebilir. Erkeklik ve dişiliği belli olmayan Wholesale China Jerseys kadının ağlamasını duymak, iyi olarak yorumlanmaz.
Eğer bir kimse rüyada feryat edilerek ağlandığını görürse, o yerde meydana gelecek değişik duruma ve gelecek kötü habere karşılık alınacak önleme tabir cheap jerseys edilebilir. Bu durumdan dolayı da o yer halkının cemiyeti dağılır.
Eğer bir ray bans sale kimse bağıra bağıra yahut feryat ederek birinin öldüğünü ilan ederse, o kimse herkes tarafından tanınan bir kişi ise, o kimsenin o ölünün arkasından fake ray bans başına nos bir bela gelmesine hockey jerseys işaret edebilir.
Bir kimse, bir ölü yahut başka bir şey üzerine bağırarak ağladığını ve çok üzgün olduğunu görürse, o kişi sıkıntısız ve sevinçli duruma erişir. Bağırarak ağlamak, ağlayan kimse tarafından ara bozucu durum çıkarmaya yorumlanabilir. Bazen de bu şekilde ağlamak, hidayetli durumdan sapıklığa düşmeye veya dinden dönmeye işaret edebilir. Bazen feryat ederek ağlamak, zurna, düdük, kaval gibi şeylere de işaret edebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir