Kaburga Görmek

Rüyada kaburga kemiği görmek ne anlama gelir? “ Aydın’dan İsmail FAEMG: bey sordu; Merhabalar sitenizi ilgiyle takip ediyorum cheap oakley sunglasses benim sorum dün gece rüyamda kaburga kemiği gördüm ve dép anlamını merak ettim.”  Sevgili ziyaretçimize mesajı fake oakleys için teşekkür ederiz. Rüyanızı tabirini aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

Hattat Hafız Mustafa Necati Bursalı’nın rüya tabirleri eserindeki açıklamasına göre rüyada kaburga kemikleri görmek, kadınlara <a href="http://www.cheapraybans2013.com/" bovina target=”_blank”>fake oakley outlet ray ban sunglasses delâlet tak eder. Bu NBA Jerseys Cheap sebeple kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tâbiri o şeyin cheap nhl jerseys kadınlarda meydana Cheap Jerseys gelmesi Cheap Jerseys dir. Çünkü kadınlar kaburgadan yaratılmışlardır.
Rüyada cheap jerseys kaburga kemiklerinden birisinin olmadığını görmek, rüya sahibinin hanesinden birinin ölümüne delâlet eder.
Bazı kere de rüyada görülen cheap jerseys kaburga kemikleri rütbe ve yaşta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalarına alâmettir. Yine kaburga kemikleri görmek, fake ray bans gizli işlere, dokumacılık için gerekli aletlere; <a Wholesale NFL Jerseys href=”http://www.nfljerseysshow.com/” target=”_blank”>Cheap Jerseys from china sineye çekilecek işkence, meşakkat, lezzet oakley outlet ve azaba da cheap nfl jerseys delâlet eder.
Bir kimsenin <a oakley outlet href=”http://www.foakleysaaaa.com/” target=”_blank”>oakley outlet authentic nfl jerseys rüyada kaburga kemiklerinin büyüdüğünü veya kemiklerin üzerindeki et ve derinin kalınlaştığını görmesi, rızka, şişmanlaşmaya ve hastalıktan şifa bulmaya delâlet Wholesale NFL Jerseys eder.
Rüyada kaburga kemiklerinin yok olduğunu cheap oakleys sunglasses görmek, aile, mal ve çocuktan bir şeyin kaybolmasına işarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir