Gebelik

Rüyada gebelik görmek ne anlama gelir? Ünlü rüya tabircilerinden ve dini kaynaklardan referans alarak oluşturduğumuz Wholesale Jerseys sitemizde rüyanızın açıklamalı tabirini aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Hattat Hafız Mustafa Necati wholesale jerseys Bursalı’nın rüya tabirleri eserindeki açıklamasına göre kadının rüyada gebe olduğunu görmesi, malının artmasına, övülmeye, izzet ve medhe nail olmaya işarettir.
Erkeğin, rüyada kendisinin oakley outlet gebe olduğunu ray такое ban outlet görmesi, halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve fake oakleys keder ile tâbir cheap oakley sunglasses olunur.
Âlim ve fazıl bir zatın rüyada gebe olduğunu görmesi, ilminin artacağına; sanatkâr adamın gebelik görmesi, hiçbir insanın başaramayacağı bir şeyi yapmasına delâlet eder.<br cheap oakleys sunglasses /><br cheap jordans Fake Oakleys />
Kirmani demiştir ki: Rüyada gebe olduğunu görenin malı ziyade artar. Zevcesinin hamile olduğunu görmek, dünya nimetlerinden bir şey istemeye işarettir. Rüyada hayvan cinsinden birinin hamile olduğunu görmek, hayır ve menfaate delâlet <a cheap nhl jerseys href=”https://www.cheap-nfl-jerseys-shop.com/” target=”_blank”>authentic nfl jerseys eder.
Dul kadın ve genç kızların rüyada cheap oakleys outlet gebe olduklarını görmeleri, evlenmelerine alâmettir. Bazı kere de bekâr Cheap Jerseys from china kızın rüyada kendisini hamile görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işarettir. Çünkü çok defa kız yüzünden kötü hadiseler meydana geldiği görülmüştür
Rüyada oakley outlet dul kadının veya hayvanların erkeğinin wholesale jerseys gebeliğini görmek, not o Affiliates cheap oakleys sunglasses senenin kıtlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye ve şerrin picnic!!! çok olmasına Cheap NFL Jerseys delâlet eder.
Bazı tabircilere göre rüyada erkeğin gebeliği, kendisini iple helak etmesine veya olgunlaşmamış hurma fake cheap jerseys oakleys yemekle Cheap NFL Jerseys mutazarrır olmasına delâlet eder. Yaşlı ve ihtiyar kadının gebeliği ise, silah deposu ile tâbir olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir