Gebe Olmak

Rüyada gebe olduğunu görmek ne anlama gelir? Sizlerden gelen mesajlar doğrultusunda sürekli olarak güncellediğimiz sitemizde, bu rüyanın açıklamasını Kocaeli’den Mehmet bey sordu. Sevgili ziyaretçimize gönderdiği mesaj için teşekkür ederiz, rüyanızın tabirini aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

Hattat Hafız Mustafa Necati Bursalı’nın rüya tabirleri eserindeki açıklamasına göre kadının rüyada gebe olduğunu görmesi, malının artmasına, övülmeye, izzet ve Wholesale NFL Jerseys medhe nail olmaya işarettir.
Erkeğin, rüyada kendisinin gebe olduğunu görmesi, halktan gizlediği ve şiddetlenip ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve keder ile tâbir olunur.
Âlim cheap oakleys ve fazıl bir zatın rüyada gebe olduğunu görmesi, ilminin artacağına; sanatkâr adamın gebelik görmesi, hiçbir insanın başaramayacağı 企鵝的screenshot Cheap mlb Jerseys bir şeyi yapmasına delâlet eder.
Kirmani demiştir ki: Rüyada gebe olduğunu görenin cheap oakleys malı ziyade artar. Zevcesinin hamile olduğunu görmek, dünya nimetlerinden bir cheap china jerseys Cheap Jerseys şey istemeye ray ban sunglasses işarettir. Rüyada wholesale nfl jerseys cheap oakleys sunglasses hayvan cheap mlb NBA Jerseys Cheap jerseys cinsinden birinin hamile olduğunu görmek, hayır ve menfaate delâlet eder.
Dul kadın ve genç kızların rüyada gebe olduklarını görmeleri, evlenmelerine alâmettir. Cheap ray bans sale mlb Jerseys Bazı kere de bekâr kızın rüyada kendisini hamile görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk Wholesale China Jerseys ve şiddete işarettir. Çünkü çok defa oakley outlet kız yüzünden kötü hadiseler meydana geldiği görülmüştür
Rüyada dul for kadının veya hayvanların erkeğinin gebeliğini görmek, o senenin kıtlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye ve şerrin çok olmasına ray bans sale delâlet eder.<br cheap football jerseys />
Bazı tabircilere göre rüyada oakley outlet The erkeğin gebeliği, kendisini iple helak etmesine veya olgunlaşmamış throwback nba jerseys hurma yemekle mutazarrır olmasına delâlet eder. Yaşlı ve ihtiyar kadının gebeliği ise, silah Heart oakley outlet deposu ile tâbir olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir