Ebubekiri Görmek

Rüyada Hz. Ebu Bekir’i görmek ne anlama gelir? Hattat Hafız M. cheap nhl jerseys Necati Bursalı’nın rüya tabirleri eserindeki açıklamasına göre Hazret-i Ebû Bekir efendimizi rüyada throwback nba jerseys görmek, devlet üstüne devlettir. Çünkü o 그냥 bu ümmetin rahmeti, Allah Resulünün en sadık dostu ve mağara Cheap NFL Jerseys arkadaşı ve sıddıkların başıdır.
Rüyada Ebu Bekir (r.a)’i cheap nba jerseys görmek, hilâfet ve imamete, akranı arasında şan ve şerefle anılmaya, yücelik ve ulvî mertebeye, kıymetli kişiler arasında tutulmaya delâlet eder. Bazı kere de onu görmek, Allahü Teâlâ yolunda malı infak etmeye, sadakayı muha­fazaya ve erkek çocuğa Cheap NFL Jerseys alâmettir.

Bir kimsenin Hazret-i Sıddık-ı cheap cheap oakleys sunglasses oakleys sunglasses cheap oakleys Ekber’i görmesi, doğru ve tedbirli olmasına, sıdk ve vefa sahibi bulunmasına ve elinin oakley outlet altındakilere güzel muamele etmesine delâlet eder. Yine rüyada Hazret-i Ebû Bekir’i görmek, Allah yolunda cihada, Hacca gitmeye, düşmanları üzerine galip cheap oakley sunglasses gelmeye ve işlerde muvaaffak cheap jordan olmaya işarettir.
Ebu Bekir Cheap NFL Jerseys China (r.a) efendimizi rüyada sağ olarak görmek, Allah’ın kullarına karşı cheap jerseys merhametli ve şefkatli olmaya delâlet eder. Rüyada onunla beraber oturduğunu görmek, Hakka chất tabi cheap ray bans olmaya, sünete ittiba etmeye ve Resûl-i Kibriya’nın ümmetine nasihat ve öğüt oakley sunglasses vermeye Gaby delâlet eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir