Ayetlerle Rüya

Kur’an da rüyaya doğrudan veya dolaylı cheap oakleys olarak yer vermiştir. Rüya ile ilgili bazı ayetler ise şunlardır;

Saffat suresi 102. ayeti, “Çocuk kendisiyle birlikte koşup yürüyecek yaşa gelince İbrahim ona, “Yavrum, fake oakleys ben rüyamda seni boğazladığımı gördüm. Düşün bakalım, ne dersin?” dedi. O da, “Babacığım, emrolunduğun şeyi yap. İnşaallah beni sabredenlerden bulacaksın” dedi.”

Yusuf suresi 4. ve 5. fake ray ban sunglasses ayetleri ise, “Hani bir vakitler Yusuf, babasına demişti cheap oakleys sunglasses ki: “Babacığım, ben rüyada onbir yıldızla güneşi ve ayı bana secde ederken gördüm.” “(Babası) cheap oakleys “Yavrucuğum! “dedi, “rüyanı kardeşlerine anlatma. Sonra sana bir tuzak Wholesale Jerseys kurarlar. Çünkü şeytan insanın ray bans sale açıkça düşmanıdır.”

Yusuf Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys suresi 44. ve 45. ayetleri ise şu şekildedir. Dediler ki iniciam Cheap NFL Jerseys “(Bunlar) karmakarışık düşlerdir. Biz böyle düşlerin yorumunu bilenler değiliz. (Zindandaki) o iki kişiden kurtulmuş olanı nice zaman sonra (Yusuf’u) hatırladı ve “Ben bunun yorumunu size haber valor veririm, beni hemen (zindana) gönderin” dedi.