Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane görmek ne anlama gelir? Hattat Hafız M. Necati Bursalı’nın rüya tabirleri eserindeki açıklamasına göre rüyada abdesthanenin görülmesi, hazineye ve HAKKIMIZDA içerisine mal ray bans ale konulan eve ve zenginliğe delâlet eder.
Rüyada küçük abdest yaptığını görmek, keder ve üzüntülerin gideceğine alâmettir. fake ray bans Bu kimse nisaba mâlik wholesale nfl jerseys ise malının zekâtını vermek kendisine nasip olur.

Bazı tabircilere göre; rüyada abdesthane vendas görmek çok paraya, malınızın artmasına, gayrimenkullerinizin çoğalmasına yorumlanabilmektedir. Abdesthanenin temizliğini yaptığını gören kişi, maddi yönden zor duruma düşer, fakirleşir. Rüyasında abdesthanede pislikle kirlendiğini gören bir kimse sıkıntıya düşer. Rüyada abdesthaneye su dökmek, abdesthanenin taşlarını yıkamak, rüyayı cheap nfl jerseys gören kişi cheap nfl jerseys hasta ise şifa bulacağına ya da bir yakını hasta cheap oakleys sunglasses ise onun iyileşmesi için ona custom fake oakleys jerseys yardım fake cheap oakleys ray bans edeceğine işaret eder. Rüyada abdesthanenin kapısını anahtarla kilitlediğini görmek ise, evinden bir nüfusun azalacağına yada evinden birinin ayrılık yaşayacağına işarettir. Rüyada görülen abdesthane, eve işaret ettiği cheap nhl jerseys gibi defineye de cheap nfl jerseys işaret cheap jerseys eder. Bundan dolayı jordan sale rüyada abdesthaneyi süpürdüğünü gören kimse, fakir olur. Eğer abdesthanenin taşıp aktığını ve onun bazı eşya ve kumaşlarını zayi ettiğini görse, üzüntü, keder ve sıkıntıya düşer. Ayak yoluna düştüğünü ve fake oakleys oradan çıkamadığını gören kimse, hapse in girer ya da özgürlüğü kısıtlanır. Rüyada abdesthaneye süt döktüğünü veya süt yahut bal işediğini gören kimse, arka taraftan cinsi münasebette bulunur. Eşler abdesthanede yalnız kaldığı gibi baş başa da kalabilirler. Abdesthane güzel ve çekici bir kadına da tabir olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir